Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ KAGEM Re-shaping Career Planning: Bridging Gaps Konferansına Katıldı

Üniversitemiz Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM), Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı destekleriyle Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından düzenlenen "Re-Shaping Career Planning: Bridging Gaps" adlı uluslararası konferansa katıldı.

24-26 Haziran 2024 tarihleri arasında, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen konferansın açılış konuşmaları YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, ODTÜ Rektörü Prof. Dr. M. Verşan Kök ile Kongre Başkanı ve ODTÜ Kariyer Planlama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Y. Eren Kalay tarafından gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında, üniversitelerin kariyer merkezlerinin başarılı uygulama örnekleri sunularak; kariyer merkezlerinin kurumsal ilişkilerinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi, yeni nesil iş arama stratejileri ile kariyer gelişimi ve danışmanlık süreçlerinde yapay zekânın rolü üzerine oturumlar gerçekleştirildi. Etkinliğe üniversitemizi temsilen Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Muhammet Savaş Yılmaz katıldı.

29 Haziran 2024 (Bu haber 864 defa görüntülendi)